Це неправда. Між 40% і 100% буде різниця 15-20%. Якщо взяти 200%, то буде різниця не в 5 раз від 40%, а значно менша, немає ніяких космічних статів. А в шостій главі, якщо в героя буде не 500, а наприклад 700 сили - це не осбливо відчутно. Там і там буде машина смерті, але трохи сильніша і на 1-2 удари живучіша.
Я ставлю 200%, щоб комфортно стартанути гру і не відчувати себе повним інвалідом на початку. Додатково ставлю інші моди, де поступово збільшую характеристики НПС.
Прокачка нє є лінійною, якщо на початку для підняття якоїсь характеристики потрібно умовно 300 урону, то потім вже треба і 100000 і більше. Кожен може вибрати відсоток для себе. І це дуже добре.